Najlepsze zabiegi kosmetyczne do wykonania wiosną

Eksperci z zakresu kosmetologii twierdzą, że jesień i wiosna to najlepszy czas na wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Wszystko za sprawą mniejszej ilości promieni słonecznych. Skóra szybciej się też regeneruje w niskiej temperaturze. 

Wiosną, jak również jesienią warto zadbać o odpowiednie oczyszczenie skóry. Gdy lato minie, w celu usunięcia zniszczonego naskórka najlepiej sięgnąć po zabieg mikrodermabrazji. Każda kosmetyczka twierdzi rzecz jasna, że bardzo ważny jest peeling domowy. Zimą, jak również latem gromadzą się jednak liczne toksyny w warstwie naskórka. Najlepsze efekty daje zaś wykonanie peelingu w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

Konkurencja pod tym względem w zachodniej Polsce, wśród gabinetów funkcjonujących w Zielonej Górze [informacje pod hasłem: swiaturody.com – kosmetyczki Zielona Góra] jest ogromna. Tamtejsze gabinety kosmetyczne wręcz biją się o klientów, oferując atrakcyjne zniżki i promocje. Warto także przejrzeć fora internetowe i wybrać takie miejsce, które oferuje wysoki standard usług.

Wiosną myślimy również zwykle o zbliżającym się lecie. Pragniemy jak najlepiej zaprezentować się w stroju kąpielowym. Nadprogramowe kilogramy mogą stanowić skuteczną przeszkodę w realizacji tego pragnienia. Całe szczęście w Zielonej Górze niejeden salon kosmetyczny oferuje redukcję tkanki tłuszczowej. Można zapomnieć o wylewaniu hektolitrów potu na siłowni. Oferowane zabiegi w większości wykorzystują fale ultradźwiękowe do rozbicia, a następnie rozpuszczenia tkanki tłuszczowej. Bez większego wysiłku można zgubić nawet kilka centymetrów w obwodzie brzucha czy pośladków. Pod jego wpływem skóra staje się ponadto jedwabiście gładka i o wiele milsza w dotyku. W zależności od miejsca, w którym ma być przeprowadzony, jego cena waha się od półtora do nawet kilku tysięcy złotych.

Laserowe zabiegi najlepiej wykonać wiosną i jesienią. Warunki panujące wtedy sprzyjają również wykonywaniu wszelkiego rodzaju zabiegów laserowych. Posiadaczki cery naczyniowej w tym okresie mogą się na przykład zdecydować na laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek. Wiosną można również przygotować nogi do lata, decydując się na laserowe usuwanie niechcianego owłosienia z nóg. Za pomocą wiązki światła można również usunąć blizny i mało estetyczne rozstępy. Wiosną oraz jesienią warto również skorzystać z masaży oferowanych w gabinetach kosmetycznych. Pozwolą się odstresować, ukoją nerwy i ujędrnią ciało.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>